Elpida do domu (on-line výuka)

Elpida do domu je projekt, který přenáší program obou poboček Centra Elpida až do vašeho obýváku. Vaše oblíbené jazykové kurzy, cvičení, poradny, přednášky, tvůrčí dílny i PC výuka. To vše on-line. Program Elpida do domu je z části bezplatný a z části hrazený.

Jak na to

K účasti na on-line výuce budete potřebovat stolní počítač nebo notebook, zapojený mikrofon, repráčky (u notebooků jsou většinou zabudované) a rychlé internetové připojení alespoň 5 Mbit/s. a více.

Chcete si používání on-line učebny vyzkoušet?

Zde si můžete nanečisto vyzkoušet připojení do našich on-line učeben i to, jak se ovládá.
Pokud se do ní připojí ještě někdo další, můžete si rovnou vyzkoušet, jak se v ní komunikuje.

Jazyková výuka, diskuzní kluby

Jazykové lekce a další interaktivní setkávání přenášíme do virtuálních učeben na platformu whereby.com V daný čas dle rozvrhu hodin se ze stránek Moje Elpida přihlásíte kliknutím na zelenou šipku (?) a vstoupíte do učebny. S vaším oblíbeným lektorem a spolužáky se uvidíte a uslyšíte, při hodině komunikujete v přímém přenosu.

Jak se do virtuální učebny dostanu?

Cvičení

Cvičení pro Vás připravujeme ve dvou formách. Interaktivně přes whereby podle pravidelného rozvrhu hodin (návod najdete výše) a nebo na našem youtube kanále, který najdete zde. Prozatím zde najdete: Kateřina Kománková (Tanec pro všechny), Helena Hlaváčková (Chi-kung), Irena Osvaldová (zdravotní cvičení), Jana Velkoborská (Jive I. a Taneční rozehřátí), Gabriela Janská (Meditace). Těšit se můžete na pilates, kondiční cvičení a jógu.

Semináře a dílny

Krátká videa na youtube kanále již pro Vás připravili lektorky Eva Hrazděrová, Renata Skuhrovcová, Zuzana Neradová, Míša Soukalová, Martina Kusáková a další. Přes Whereby se můžete setkat s Martinou Kusákovou (Psychologie hrou) a Lenkou Novákovou (Debatní klub).

Individuální poradny

On-line můžete navštívit poradnu online psychologickou, počítačovou a právní. K propojení s našimi specialisty (Hanka Drazdíková, Milan Paták a Alenka Pařízková) budete potřebovat stejné vybavení jako u jazykových kurzů.

Jak se přihlásím?

Link ke vstupu do učebny dostanete v e-mailu od Vašeho lektora nebo naší recepce. Pokud Vás lektor již nepozval, ozvěte se recepci dané pobočky.

Jak se do virtuální učebny dostanu?

Jste zde poprvé?

Poprvé je nutné se jednorázově registrovat zde. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje, slouží pouze pro potřeby statistického vykazování, v budoucnu k zpřístupnění dalších funkcí Elpida do domu.

Potřebujete poradit?

V případě problému si znovu prostudujte návod nebo volejte technickou podporu Centra Elpda na telefonu 272 701 335 od pondělí do čtvrtka od 8:30–17:00 a v pátek od 8:30-14:00.